Twój niepowtarzalny sklep internetowy

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest proste w użytku, ale jednocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko dlatego, aby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań dopasowanych do różnorodnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz dostaw, w tym do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To połączenia z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a to tylko część proponowanych przez nas rozwiązań.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że wykorzystywanie przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi pozwala firmie oszczędzić od 2 do 4 godzin pracy dziennie. Nasi eksperci regularnie dodają nowe funkcje, byś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując zarazem maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dobrany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz szansę przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że używanie jej jest naprawdę proste i rozpocznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, gdy jesteś pasjonatem czegoś i chcesz połączyć zainteresowanie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To korzystne rozwiązanie, gdy planujesz zacząć dorabiać do wynagrodzenia, ale też sprawdzić koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, po więcej informacji.